Mikołajki

Tegoroczne mikołajki przyniosły ogromną radość wszystkim uczniom naszej szkoły. Mikołaj zawitał do klasy, która cały rok na niego czekała i w swoich listach chętnie zapraszała. Święty wręczył słodkie prezenty dzieciom. Warunkiem otrzymania podarunku była piosenka lub wiersz w wykonaniu osoby obdarowywawnej. Świętemu Mikołajowi towarzyszyły elfy, które z wyglądu przypominały nasze koleżanki z klasy szóstej. Grono Pedagogiczne naszej szkoły równiez zostało obdarowane przez Mikołaja - każdy nauczyciel otrzymał słodki wizerunek świętego. Mamy nadzieje, że juz nikt nie odważy się wątpić w istnienie Mikołaja!

foto: uczennice klasy 6

obejrzyj wszystkie fotografie